0

Saldeo – rozbudowa aplikacji

Aktualizacja SaldeoSMART do wersji 1.82

Nowości dostępne dla każdego Pakietu:
1. Rozwinięcie generowanego w SaldeoSMART pliku Excel dla dokumentów i faktur o dodatkowe pola.
2. Zbiorcze zmiany na liście użytkowników – od tej pory firmy, które mają wielu Użytkowników w aplikacji będą mogły szybko zmienić lub dodać ustawienia dla Użytkowników, czyli dostęp do firm, przydzielanie do grup czy widoczności typów.

Pakiety Odczytywanie Dokumentów i Obieg Dokumentów – zmiany dla Odczytywania wyciągów bankowych:
1. Dostęp do funkcjonalności odczytywania wyciągów dla dwóch kolejnych programów: WF-FaKir oraz enova xml (w ramach dodatku integracyjnego),
2. Zbiorcze zmiany na liście transakcji – aby przyspieszyć pracę nad obróbką odczytanych transakcji bankowych z wyciągu, przygotowana została funkcja zmian zbiorczych, dostępna do tej pory dla dokumentów i faktur.

Zmiany dla Pakietu Komunikacja z Klientem:
1. Optymalizacja działania listy faktur i rachunków:
– sumowanie zaznaczonych faktur/ rachunków oraz suma kwoty pozostałej do zapłaty,
– domyślne ustawienia faktura VAT marża lub metoda kasowa – funkcja dostępna w Ustawieniach Faktur/ Rachunków zapamiętuje wybrany typ i stosuje go do wystawianych w aplikacji faktur.
2. Komentarz od księgowości podczas wysyłania rozliczenia księgowego – w formularzu wysyłania rozliczenia można dodać własny komentarz dla klienta, który zostanie wysłany razem z mailem z rozliczeniem księgowym, a także będzie widoczny w detalach rozliczenia w aplikacji.

PBS SOFT SERWIS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *